Miele professional oficiālais izplatītājs Latvijā

Par mums

Augstākā kvalitāte ir mūsu vadlīnija – Immer besser ir mūsu kopīgais mērķis. Mēs esam vienīgais ražotājs, kurš testē savu produktu līdz pat 30 000 darbības stundu nolietojumam. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par analītiski tīri apstrādātiem laboratorijas materiāliem vai ik dienas svaigi izmazgātu veļu viesnīcas viesiem: mūsu vadlīnija liek mums jau vairāk nekā 115 gadu garumā attīstīt vislabākos risinājumus mūsu klientiem, lai viņi varētu nodrošināt vislabākos rezultātus arī saviem klientiem.
Iemesli, kāpēc izvēlēties Miele Professional

Miele Professional kvalitāte

Kvalitāte, uz kuru var paļauties. Miele inženieri attīsta un ražo Miele Professional ierīces un rūpīgi izmeklētās detaļas lielākoties mūsu pašu kompetencē esošajās rūpnīcās Vācijā un Eiropā. German Engineering mums galvenokārt nozīmē to, ka mēs ļoti rūpīgi attiecamies pret detaļām. Arī maziem uzlabojumiem mēs veltām lielas pūles.
Tādējādi mēs varam kā neviens cits šajā nozarē garantēt augstāko produktu darbmūžu un 100 % kvalitāti – visā, ko mēs darām.

Miele Professional ekonomiskums

Miele Professional kvalitātes priekšrocības ilgtermiņā vienkārši atmaksājas. Ja apsver mūsu produktu izmaksu un kopējā darbmūža ilguma attiecību, tad kļūst skaidras ekonomiskuma maksimālās robežas, ar ko var rēķināties, izmantojot mūsu produktus. Tāpēc German Engineering mūsu klientiem nozīmē vislielāko ekonomiskumu: ilgu darbmūžu, zemu ūdens un enerģijas patēriņu – un to visu apvienojumā ar ātru, drošu darba procesu un ilgizturīgu, nevainojamu tehniku.

Miele Professional veiktspēja

Vienalga, kādiem izaicinājumiem tiek pakļautas mūsu ierīces, mūsu spēcīgo iekārtu konstrukciju veiktspēja un ilgizturība pārliecina. Katram produktam tiek veiktas noslēguma pārbaudes, un tikai pēc šo pārbaužu izturēšanas produkts tiek atzīts par gatavu praktiskai izmantošanai. Mūsu tehnika darbojas un darbojas, un darbojas, lai mūsu klienti varētu koncentrēties uz savu darbu un droši sasniegt izcilus rezultātus.

Miele Professional ergonomika

Miele Professional ierīces piedāvā neskaitāmas viedās funkcijas un pielāgojas katras atsevišķās situācijas vajadzībām. Daudzi no šiem procesiem noris automātiski, taču tieši programmu parametri, ko iespējams brīvi izvēlēties, padara ierīces intuitīvi un ātri lietojamas. Pārskatāmi lietošanas norādījumi vienkārša teksta formā displejos atbild uz visiem jautājumiem – nepārtrauktai lietotāju drošībai.

Miele Professional serviss

Mūsu serviss sākas jau pirms produktu piegādes. To veido rūpīga vajadzību analizēšana apvienojumā ar procesu plānošanu un detalizētiem ekonomiskuma aprēķiniem. Veidojot dialogu ar mūsu klientiem, mēs izstrādājam īpašus konceptus atsevišķiem lietošanas gadījumiem. Tādējādi rodas vajadzībām atbilstoši sistēmas risinājumi, kas garantē drošu darbību. Darba ikdienā mūsu servisa darbinieki vienmēr palīdzēs mūsu klientiem. Mēs piedāvājam profilaktisko apkopi, izmantojot pielāgotas apkopes programmas ar apkopes līgumiem. Pārbaudes, apkope un uzturēšana šādi nodrošina drošu darba procesu, ierīces vērtības saglabāšanu un tādējādi ieguldījuma aizsardzību. Ja tomēr kādreiz kas atgadās, mēs varam ātri reaģēt, pateicoties mūsu plašajam Miele Professional servisa tīklam – medicīnas tehnikas jomā daudzos reģionos pat 24 stundas dienā, 365 dienas gadā.

Par mums

Atvainojamies par traucējumiem.

Veikt atkārtotu meklēšanu